Bize Ulaşın

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

[email protected]
(212) 123 45 67

Yurt Dışı Eşya Taşıma

Firmamız DOĞRUER LOJİSTİK VE ULUSLARARASI NAKLİYAT, Yurt içi ev eşyası taşıma ve eşya depolama hizmetinin yanı sıra C3 Yetki belgesi ve Uluslararası dolaşım belgesi olan CEMT belgesiyle Uluslararası Evden Eve taşıma hizmetini de en üst düzeyde müşterilerine sunmaktadır.

 

Uluslararası ev eşyası ve zati eşya taşımalarımızda Türkiye’den, Denize Limanı olan tüm ülkeler dâhil karayoluyla gidilebilecek Tüm Dünyaya özellikle Avrupa Birliği ülkelerine ve bu ülkeler sınır olan diğer Ülkelere tüm Dışişleri çalışlarımız, Askeri Ataşelerimiz, Konsolosluk görevlileri, Banka Memurları, kati dönüş icra eden gurbetçilerimize, yurtdışında yaşayıp da kullanmadığı fazla eşyasını Türkiye ye göndermek isteyen tüm yurttaşlarımıza uygun tutarlarımızla kaliteli ve hızlı bir eşya taşıma hizmetini veriyoruz.

 

Uluslararası eşya taşıma konusunda Firmamızın çalışma prensiplerinden biride müşterisine karşı dürüst ve şeffaf olmasıdır. Bu nedenle ki, Eşyalarınızı Avrupa standartlarının üstünde hiç ummadığınız bir halde ambalajlayıp paketliyoruz, tek tek bütün parçaları etiketliyoruz. Çeki listesini hazırlayıp, daha önceden adresinizde hazır bulundurduğumuz kamyonumuza ambalajı yapılan Eşyalarınızı gözünüzün önünde istifini yaparak yüklüyoruz.